Zrób
test na płeć mózgu

Dowiedz się jaki
pierwiastek u Ciebie przeważa:
kobiecy czy męski?

 • Milena Gorzykowska

  Kierownik zespołu w dużym koncernie FMCG, 29 lat,
  W trakcie swojej pracy często współpracuję zarówno z kobietami jak i z mężczyznami. Dzięki temu spotykam się z różnymi modelami wartości i zachowań u ludzi. Analizując swoje kontakty oraz relacje z kobietami i mężczyznami na płaszczyźnie zawodowej, a także prywatnej, często zastanawiałam się nad tym czy mój mózg jest bardziej kobiecy czy jednak bardziej męski. Dzięki Testowi na Płeć Mózgu dowiedziałam się wielu cennych informacji na swój temat. Teraz jest mi dużo łatwiej podejmować kolejne życiowe wybory.

 • Artur Ryngier

  Student socjologii, 23 lata,
  Jestem mężczyzną, ale często zastanawiałem się czy podejmowane przeze mnie decyzje i wybory są bardziej męskie czy kobiece. Rozwiązałem Test na Płeć Mózgu i mogę teraz lepiej zrozumieć samego siebie. Dzięki temu znacznie pewniej radzę sobie w codzinnym życiu. Ten test bardzo mi pomógł.

 • 1. Poniższy regulamin określa zasady korzystania z usług serwisu plec-mozgu.pl
 • 2. Podmiotem świadczącym Usługę Kody Dostępu do witryn internetowych jest właściciel serwisu plec-mozgu.pl, którym jest MobiFunApps LLC, 113 Barksdale Professional Center, Newark, DE 19711-3258, USA
 • 3. Usługa rozpoczyna się dnia 1 stycznia 2013 i trwać będzie do odwołania.
 • 4. Korzystanie z serwisu WWW przez użytkownika jest bezpłatne przy czym uzyskanie wyniku testu jest płatne.
 • 5. Serwis sms polega na udostępnieniu kodu jednorazowego, który umożliwia uzyskanie wyniku testu w serwisie plec-mozgu.pl
 • 6. Ceny odnoszą się do kosztu uzyskania jednorazowego kodu dostępu. Aby otrzymać wyniki Testu należy wprowadzić kod dostępu.
 • 7. Płatność promocyjna SMS Premium obowiązuje w godzinach od 1:00 do 7:00. Poza promocją, w godzinach od 7:00 do 24:00 oraz od 0:00 do 1:00, obowiązuje płatność standardowa SMS Premium.
 • 8. Koszty usługi dla płatności promocyjnej SMS Premium wynoszą 50 groszy netto (62 grosze brutto). W przypadku wybrania płatności promocyjnej SMS Premium wiadomość o treści "CM7" należy wysłać na numer 7055. Aby otrzymać kod dostępu w przypadku wybrania płatności promocyjnej należy wysłać jedną wiadomość sms.
 • 9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niedziałanie lub nienależyte działanie Usługi związane z niedziałaniem lub nienależytym działaniem sieci internet oraz sieci telekomunikacyjnej za opóźnienia w świadczeniu usług spowodowane siłą wyższą. W rozumieniu niniejszego Regulaminu za siłę wyższą należy rozumieć w szczególności: strajk, decyzje administracyjne, orzeczenia sądowe, awarie sieci telekomunikacyjnych lub systemów gateway innych firm, nieprawidłowości w funkcjonowaniu operatorów sieci GSM, operatorów sieci telefonii stacjonarnej i internetu. W przypadku zaistnienia siły wyższej, Organizator uprawniony będzie do przesunięcia terminu świadczenia usług do czasu usunięcia przeszkód i zrównoważenia systemu.
 • 10. Koszty usługi dla płatności standardowej SMS Premium wynoszą dwadzieścia pięć złotych netto (trzydzieści złotych siedemdziesiąt pięć groszy brutto). W przypadku wybrania płatności standardowej SMS Premium wiadomość o treści "CM7" należy wysyłać na numer 92555. Aby otrzymać kod dostępu w przypadku wybrania płatności standardowej należy wysłać jedną wiadomość sms.
 • 11. Tylko poprawnie wysłany SMS z dokładnie wpisaną komendą i numerem Premium, uprawnia do uzyskania kodu jednorazowego. W przypadku błędnie wpisanego SMSa, Użytkownik otrzyma komunikat o błędnie wysłanej komendzie. Zgodnie z zasadami opłata za każdego wysłanego SMSa jest pobierana przez operatorów GSM w momencie jego wysłania, nawet jeśli jest to nieprawidłowy SMS. Organizator informuje, iż nie ma obowiązku zwrotu kosztów SMSa bądź przesłania ponownie kodu, w przypadku jeśli Użytkownik wysłał błędną treść SMSa.
 • 12. Akceptacja regulaminu przez użytkownika oznacza zapoznanie się z jego treścią i pełne jej zrozumienie.
 • 13. Reklamacje należy składać pod adresem mobifunapps@gmail.com.
 • 14. Usługa dostępna jest w sieciach Orange, T-mobile, Plus, Play, Sferia, Cyfrowy Polsat i wszystkich sieciach wirtualnych MVNO. Usługę Premium SMS obsługuje Cashmobile.
 • 15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu oraz wycofanie usługi w dowolnym momencie.